top of page
  • Yazarın fotoğrafıBelin Çapraz Balçık

FMX SİSTEMLER

Tacer Akustik Asma Tavan Ve Akustik Duvar Sistemler #yenilikyaratır


Gelişen teknolojiyle birlikte mimarlık sadece bir ihtiyaç olmakla kalmayıp, estetik ve fonksiyonellik ihtiyaçlarımızı da karşılamaya başlamıştır. Mimari çözümlemeler sayesinde her türlü tasarım hayata geçirilebilmektedir. Neredeyse her türlü yapılaşmada mimarlık anlayışı farklı konseptleri ve tasarımları beslemektedir. Tavandan zemine, zeminden yüzeylere ince ince çalışılan yapılarda özel çözümleme ve detaylandırma büyük rol oynamaktadır.

Tacer asma tavan sistemleri çeşitliliği ve çözümlemeleriyle mimari konseptleri ve tasarımları hayata geçirmemizde büyük bir rol oynamaktadır. Birbirinden farklı sistem çeşitleri ve fonksiyonlarıyla mimari tasarımları beslememize yardımcı olurken, ürün kalitesi ve güvenilirliğiyle de her zaman müşteri dostudur.Tacer FMX sistem grubu metal grubunun en çeşitli ve fonksiyonel sistemlerinden bir tanesidir. Fmx serisi doğrusal asma tavan olarak adlandırılmaktadır ve FMX-1, FMX-4, FMX-5 ve Dış Cephe Sistem FMX-2 olmak üzere 4 farklı ana gruptan oluşmaktadır. Bu 4 farklı grup kendi içlerinde sistemler bulundurmaktadır.

FMX sistemler özel ölçülendirme ve yapılarından dolayı düzlemsel tavanlar yaratılmasına yardımcı olan, bütünsel bir görüntü yakalanmasına olanak tanıyan sistemlerdir. Ayrıca, Akışkan ve devamlılık veren görüntüsüyle uzun ve geniş alanlarda sıkça tercih edilmektedir. FMX serisinin çeşitli tipleri neredeyse her türlü mimari projeye uyum sağlayabilir.Farklı katmanlar elde edilmek ve daha hareketli tavanlar oluşturulmak istendiğinde Fmx Multipanel grubu tercih edilebilir. FMX multipanel farklı ölçülerde panellerin bir araya gelmesi ile oluşan, hareketli ve dinamik sistemlerdir. Dış Mekan için kullanılacak alanlarda FMX-2 serisi tercih edilmektedir. FMX-2 serisi çevresel faktörlere ve rüzgara karşı dayanıklı yapısıyla bilinen bir sistemdir. Tacer FMX5 serisi kademeli olarak konumlanan ve taşıyıcının gözükmesine imkân vermeyen, kenar bitiş bükümlü profilleri ile fonksiyonelliği ve estetiği bir arada harmanlar.FMX Serisinin tamamı modüler sistemlerdir ve mekanik ekipmanın gizlenmesini sağlarken, müdahale anında başka bir aparata ihtiyaç duymadan kolay montaj ve de montaj hakkı sunar. Sayısız renk alternatifleri ile tasarımları beslemeye yardımcı olan bu sistemler, otel, havaalanı, metro istasyonları, terminaller, avmler, hastaneler gibi büyük alanlarda rahatlıkla tercih edilebilir.Her tasarım bir hayal ile başlar, başlayan her hayal Tacer Akustik Mimari Sistemler ile #yenilikyaratır.

Bakış Açınızı Değiştiren Tacer Akustik Asma Tavan Sistemleri! #yenilikyaratır


26 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page